Informator budowlane

Artykuły o pracach ziemno gruntowych na budowie

Jak pomóc w wystrojeniu sal

Autor admin on Wrzesień - 23 - 2014

Wystrój sali weselnej nie powinno się do czynności łatwych, a niestety w większości przypadków spada na parę młodą. Z doświadczenia wiem, że dekoracje proponowane poprzez właścicieli nie w każdym momencie podobają się narzeczonym i są jednakowe na każdym weselu, dlatego niechętnie się na nie decydujecie. Nie mam na koncepcji ze stuprocentową pewnością każdej sali, niemniej jednak niewątpliwie tyczy to wystroju sal weselnych w remizie. O kilka w zdecydowanej mniejszości przypadków sprawa tyczy się sal typowo weselnych, pewnie przede wszystkim dlatego że korporacji specjalizują się w tego rodzaju imprezach zatem maja już z góry dobrze udekorowane sale.

Tasiemki i płatki

Stylowe i nie typowe niemniej jednak natomiast popularne są tasiemki w szczególności dla miłośników rodzaju wystroju sal weselnych vintage. Dekoracja w ogromnej liczbie przypadków przybiera kremowe i różowe barwy. Wstążki będą delikatnie powiewały w czasie wstawiania i siadania, co nada dekoracji naturalności i lekkości. Tasiemki są w zdecydowanej większości przypadków łączone z płatkami w szczególności róż. Płatki jako symbol delikatności miłości w bardzo wielu sytuacjach pojawiają się jako motyw przewodni dekoracji weselnych.

Zasłonki, kurtyna albo brama

Jeżeli już twoje wesele odbywa się w zobowiązaniach plenerowych to wykorzystanie zasłonki, kurtyny albo bramy będzie kapitalnym rozstrzygnięciem. Kurtynę mogą stanowić delikatne tkaniny, połączone w obu narożnikach. Bramę wyprodukować możemy z balonów albo kwiatów, a jej największym wyróżnikiem jest fakt, że nie wymaga ona mocowania do ściany. Nie jest to wyłącznie rozwiązanie zarezerwowane dla plenerów niemniej jednak tez dla wystroju sal weselnych. Spotkałam się już dosłownie z takim rozstrzygnięciem na jednym z wesel.