Informator budowlane

Artykuły o pracach ziemno gruntowych na budowie

Impreza plenerowa – piknik dla firm

Autor admin on Czerwiec - 5 - 2012

Jest wiele form spędzania wolnego czasu, nawet takiego który spędzimy ze swoimi współpracownikami ale na innych zasadach niż w pracy. Pikniki dla firm stały się w ostatnich czasach dość popularne. Zwykle odbywają się one w postaci imprez plenerowych czasem zaproszony jest jakiś zespół, wodzirej, który uatrakcyjni nam zabawę. Czasem zaproszeni są również nasi bliscy.

A jak są dzieci to nie sposób by nie było zabaw, balonów, fontann czekoladowych które w ostaniach czasach robią furorę wśród dzieci. W takiej fontannie czekoladowej moczymy ulubione owoce naszych pociech i wkładamy do ich uśmiechniętych buzi. Dzieci zwykle najbardziej żywiołowo reagują na hasło piknik dla firm lub impreza plenerowa. Bywa jednak i tak, że pikniki dla firm są zamknięte i wówczas możemy zobaczyć tylko pracowników firmy w której pracujemy lub ewentualnie poszerzamy gości o przedstawicieli firm współpracujących.

 

Również i takie imprezy mogą być imprezami plenerowymi jednakże moim zdaniem już bez takiego rozmachu. Oczywiście możemy zobaczyć wspomniane wcześniej fontanny czekoladowe choć zapewne już bez takiego zachwytu który widać na twarzach dzieci. Choć nie ukrywam że uwielbiam owe fontanny czekoladowe zarówno z białą jak i ciemną czekoladą. Mniam… Cóż jeszcze jest fajnego w imprezach plenerowych czy piknikach dla firm – nie wiem jak wy ale ja lubię zapach grillowanych kiełbasek, karkówkę z grilla, piwko i tą niezwykłą swobodę towarzyszącą tego typu imprezom. Tylko oby była pogoda…